Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)"

2 posters

Goto down

SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" Empty SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)"

Odoslať  MSPDawgs Št 20 september 2012 - 3:13



Srdecne zdravim z Japonska! Toto video je natocene v noci. Mali sme tu tajfun (nie prave tu, no asi 200km od nas a tak tu stale prsalo. V Pondelok poobede sa trosku vyjasnilo a uschlo to, Tak som to vecer skusil. Isiel som von asi okolo 10pm. Vietor niekedy pekne zafukal a tak my tie pylony v prvom zabere stale padaly :( Mal som vsak so sebou moju oblubenu kavu (neviem si to predstavit bez nej ) a tak to bolo viacmenej bez stresu :)
Ked som videl Lukasove video z RC Drift Cup 2012 a tak som si postavil taku malu drahu, aby som si Vas tam na Slovensku spomenul :)
Tiez sa dost rozfukalo a tak okolo 11 vecer som sa rozhodol pre tu lepiacu pasku na zemi, co bolo celkom dobre, pretoze sa mi na to lepsie pozeralo a tiez som nemusel stale napravovat tie pylony :)
Asi o pol 12 zacalo troska zase prsat a tak som to zabalil. Dufam ze sa Vam to bude pacit, I ked je to trosku tmave. Tiez som to tocil na 30fps aby som mal viacej svetla, no bolo to horsie, lebo to slow motion neni bohvie co :(

If you like my videos, please SUBSCRIBE!!! Thanks for watching and happy drifting to you all!

Car:
Chassis - Yokomo Drift package Basic with Stage 2 upgrade
Yokomo's Front One Way
Body - HPI's Mazda RX-8
Tires - SURGING SDT-002C D60 for carpet
High speed steering servo (FUTABA BLS-451)
Transmitter is also Futaba (4PL-2.4G)
NO D box!
Original music by MSPDawgs/Kezo
MSPDawgs
MSPDawgs
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : RC Drift, video a musika k videam
Počet príspevkov : 199
Registrovaný : 31.03.2012
Bydlisko : Matsuyama, Japonsko

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" Empty Re: SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)"

Odoslať  manmaro Št 20 september 2012 - 3:54

Srdecne zdravim zo slovenska. Si umelec nemam viac co dodat :)
manmaro
manmaro
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1291
Registrovaný : 07.10.2010
Bydlisko : sabinov

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" Empty Re: SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)"

Odoslať  MSPDawgs Št 20 september 2012 - 3:56

hahaha! Dakujem :)
MSPDawgs
MSPDawgs
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : RC Drift, video a musika k videam
Počet príspevkov : 199
Registrovaný : 31.03.2012
Bydlisko : Matsuyama, Japonsko

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)" Empty Re: SKILL Concept - Project 31 "Night Practice at Tobe(mesto kde zijem)"

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.