Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
kúpa crawlera  EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
kúpa crawlera  EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
kúpa crawlera  EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
kúpa crawlera  EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
kúpa crawlera  EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
kúpa crawlera  EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
kúpa crawlera  EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
kúpa crawlera  EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
kúpa crawlera  EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
kúpa crawlera  EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


kúpa crawlera  Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

kúpa crawlera

4 posters

Goto down

kúpa crawlera  Empty kúpa crawlera

Odoslať  4x4Separ Št 23 august 2012 - 21:54

Zdravím, chcem si kúpiť skalolezca, ale mam dilemu, chcem kúpiť používaného Enroute berga, ale neviem že či ho kúpiť s elektronikou alebo bez. Chcel by som sa vás opýtať že či neviete že skadiaľ by som si dokúpil elektroniku.
Pozeral som po týchto inzerátoch:
http://www.rcbazar.cz/inzerce/prodam-nebo-vymenim-3582/
a
http://www.rcbazar.cz/inzerce/crawler-enroute-berg-2-2-3863/

4x4Separ
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 4
Registrovaný : 23.08.2012
Vek : 29
Bydlisko : Slovensko, Snina

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  KamilB Pi 24 august 2012 - 2:52

Nazdar,
problém toho čo si si vybral je v tom že k tomu nieje ovládanie, alebo niečo iné.
Crawler ak má mať všetko, tak potrebuje aj natáčanie zadnej napravy a to bežné volantové vysielače nazvládnu.
Ja budem mať na predaj ale až od 19.11.2012 úplnú novinku od REELY aj s vysielačom, komplet osadené auto za cca 190-200 eur.
kúpa crawlera  300xl
KamilB
KamilB
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Rodina,motorka, RC, Lačnov, Pivo
Počet príspevkov : 961
Registrovaný : 02.03.2012
Vek : 56
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  4x4Separ Pi 24 august 2012 - 4:44

No ja nechcem nejakú napodobeninu crawlera, a mne bude stačiť 3kanalova vysielačka, jeden kanal na riadenie, dalši na pohon a tretí kanal na DIG(možno vypnutia, alebo brzdenia zadnej napravy) alebo dam osobitne predný a zadný nahon. Len neviem či je lepšie kupiť dve regulátory, alebo jeden regulátor na dve motory už s DIG. Ale neviem že s kadial to je najlepšie objednavať, či sa to da objednať niekde zo Slovenska, z čiech alebo priamo z USA, potom by som este potreboval poradiť že aku vysielačku, 3kanalovu aspoň a akú nabíjačku.

4x4Separ
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 4
Registrovaný : 23.08.2012
Vek : 29
Bydlisko : Slovensko, Snina

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  KamilB Pi 24 august 2012 - 8:01

napodobenina crawlera?
podľa tvojich otázok veľa skúseností nemáš, preto ti odporúčam setovku=RTR verziu, vložíš akku a jazdíš
Tx a ESC a Charger sa dá objednať napríklad v modelárskej predajni, aj v Prešove, Košiciach, Poprade... kúpa crawlera  293236
KamilB
KamilB
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Rodina,motorka, RC, Lačnov, Pivo
Počet príspevkov : 961
Registrovaný : 02.03.2012
Vek : 56
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  JRM Pi 24 august 2012 - 11:07

4x4Separ napísal:No ja nechcem nejakú napodobeninu crawlera, a mne bude stačiť 3kanalova vysielačka, Len neviem či je lepšie kupiť dve regulátory, alebo jeden regulátor na dve motory už s DIG. .
Novšia verzia vysielačky Futaba 3PM-MX ma dokonca už nastavenie pre riadenu zadnu napravu, čo sa tyka reglov a motorov tak, mrkni na stranku NOVAK, myslim že, v česku na stranke :-J teamnovak.cz alebo com, teraz to z hlavy neviem na 100pro. Maju dualny regler pre take to pripady ako aj elektronicky DIG. http://www.teamnovak.cz/systemy mrkni na ten uplne posledny system, je to ten čo presne potrebuješ. Exclamation Idea Idea Wink ;-) ;-)
JRM
JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010
Vek : 101
Bydlisko : Crazy World.

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  4x4Separ Pi 24 august 2012 - 22:31

No presne ten regulator som hľadal Very Happy lenže predaj elektroniky novak je v česku ukončený, takže to budem musieť objednať z ameriky, potrebujem si približne spočítať že koľko ma to bude všetko stáť, a neviete mi ešte poradiť nejaký najlepšie slovenský web kde by som si dokúpil, nabíjačku a rc súpravu ?

4x4Separ
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 4
Registrovaný : 23.08.2012
Vek : 29
Bydlisko : Slovensko, Snina

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  JRM So 25 august 2012 - 9:27

4x4Separ napísal:No presne ten regulator som hľadal Very Happy lenže predaj elektroniky novak je v česku ukončený, takže to budem musieť objednať z ameriky, potrebujem si približne spočítať že koľko ma to bude všetko stáť, a neviete mi ešte poradiť nejaký najlepšie slovenský web kde by som si dokúpil, nabíjačku a rc súpravu ?
Predajca v česku sa vola p. Skokan a je rodak z SNV, ja sa z nim poznam osobne, nakolko som bral od neho už zopar comb. Skus mi napisat čo konkretne potrebuješ a ja to preverim. Idea Idea Idea Wink :FRIENDS:
JRM
JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010
Vek : 101
Bydlisko : Crazy World.

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  Stevo83 Po 27 august 2012 - 1:16

Ja mam na predaj Wheely Kinga od HPI. Nieje to sice cistokrvny skalolezec no mam tam prestavbu na crawlera a prevodovku do pomala ktora cely model pekne ubrzdi. Mam to aj s radiom 27Mhz. Je tam menene servo za silnejsi digital ktore je uchytene na prednej naprave. Cena 100ecka aj s jednou baterkou (NiMh 4500) + diely ktore sa zvysili z prestavby na crawlera vratane dalsich kolies. Prihodim aj novy zadny diferak a novu bezpecnostnu spojku. Pozeram ze si zo Sniny, tak 7.9. pojdem cez Sninu tak ak mas zaujem mozem ti ho doniest.
Stevo83
Stevo83
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : elektronika, RC auta, hudba, ping-pong, tenis a veľa veľa iného
Počet príspevkov : 238
Registrovaný : 14.02.2012
Vek : 41
Bydlisko : Kapušany

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  4x4Separ Ut 28 august 2012 - 4:04

Stevo83 napísal:Ja mam na predaj Wheely Kinga od HPI. Nieje to sice cistokrvny skalolezec no mam tam prestavbu na crawlera a prevodovku do pomala ktora cely model pekne ubrzdi. Mam to aj s radiom 27Mhz. Je tam menene servo za silnejsi digital ktore je uchytene na prednej naprave. Cena 100ecka aj s jednou baterkou (NiMh 4500) + diely ktore sa zvysili z prestavby na crawlera vratane dalsich kolies. Prihodim aj novy zadny diferak a novu bezpecnostnu spojku. Pozeram ze si zo Sniny, tak 7.9. pojdem cez Sninu tak ak mas zaujem mozem ti ho doniest.

Neviem, ja veľmi wheely kinga nemusím, ma veľmi vysoko ťažisko, ale nemáš nejake fotky ?

4x4Separ
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 4
Registrovaný : 23.08.2012
Vek : 29
Bydlisko : Slovensko, Snina

Návrat hore Goto down

kúpa crawlera  Empty Re: kúpa crawlera

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.