Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
buduca sakura EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
buduca sakura EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
buduca sakura EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
buduca sakura EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
buduca sakura EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
buduca sakura EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
buduca sakura EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
buduca sakura EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
buduca sakura EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
buduca sakura EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


buduca sakura Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

buduca sakura

5 posters

Goto down

buduca sakura Empty buduca sakura

Odoslať  boborr Ut 8 január 2013 - 3:46

no, naockovaly ste ma pekne, po tom co som si kulpil expedicak, a nelutujem toho, som sa rozhodol kupit si aj auticko na drift. sice nebude kupene hned teraz, nakolko bubaciky treba najprv zhromazdit, takze si budem kupovat zatial priebezne, aby sa mi vydaje pomaly rozlozily. takze momentalne ako prve by som chcel kupit motor a regulator, alebo rovno combo, a nasiel som toto:[You must be registered and logged in to see this link.]
cize by som chcel od vas doporucenie, ci je niektore z tychto comb vhodne, a ak ano, ktore. pripadne nieco ine, v relatyvne podobnej cenovej hladine.
podvozok bude urcite sakura, len este neviem ci zero, alebo D3. a v tom by som chcel poradit. samozrejme, ked uz budu preteky tak dojdem do po, a lepsie je raz vidiet, vyskusat a pocut, ako citat.

boborr
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 63
Registrovaný : 08.06.2012
Bydlisko : Svidník

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  Michell Ut 8 január 2013 - 4:42

S tých dvoch jednoznačne odporúčam ezrun. Osobne som niečo podobne mal a fungovalo spoľahlivo.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  KamilB Ut 8 január 2013 - 5:51

ja mám v sakure D3 to Toro, žiaden problém, myslím že nieje rozdiel v tých motoroch toro ,ezrun alebo turnigy trackstar, snáď len vo farbe, to robia v tej istej čínskej osade, farba hliníku potom zodovedá farbe priľahlej rieky k osade, ak je voda už moc červená tak začnú eloxovať na modro, potom menia na orange a tak dookola, myslím to smrtelne vážne
určite ste videli fotky riek v číne , ked sem tam uniknú ich cenzúre, normálne červená voda, žltá voda...
KamilB
KamilB
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Rodina,motorka, RC, Lačnov, Pivo
Počet príspevkov : 961
Registrovaný : 02.03.2012
Vek : 56
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  Michell Ut 8 január 2013 - 8:31

ot: takže ten svincik čo robí čína celému svetu je vlastne koli nám ? To aby má zacalo hrýzť svedomie.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  gabrik8 Ut 8 január 2013 - 9:00

Dobré odôvodnenie farieb Kamil :) ale možno sa fakt tým inšpirujú.
gabrik8
gabrik8
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : Rodina, auta motorky ako modely tak reálne, Airsoft, bicykle,
Počet príspevkov : 264
Registrovaný : 20.11.2012
Vek : 34
Bydlisko : Levoča / Radatice (počas práce)

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  KamilB Ut 8 január 2013 - 20:10

ako som písal , nebol to žart, zamyslite sa, to v číne majú nejakú lacnejšiu technológiu na spracovanie kovov alebo plastov ... , ako tu?
tam je podstatná úspora na u nás akože ekologii, žiadne rekuperácie, odsávačky a filtre, bezpečnosť a hygiena práce...
ako sa píše v čiernych barónoch : ...lidí je jako sraček... , tak kto by na to pozeral,
a tak to robia aj amíci a rusáci, to len tu v európe sa serieme s ekologiou

a ide ešte o to kto finalizuje ten ktorý kus, či 12 ročný sopliak alebo 60 dedo, či je hladný alebo si zabudol okuliare a tak to tam narve ako mu príde, alebo mu nejde pájkovačka a tak ako písal jeden čech tak to pájkuje "horkým hřebíkem"

minule som videl ako sparcovávajú látky a rifle v indii , behajú tam degeši v mega kadiach s fabou ... všetko ručne a nožne a spomenul som si ako som 1985 brigádoval v OZKN (odevné závody) ktoré šili rifle LEE COOPER, na nočnej som obracal rifle ked ich prali po ušití , mega pračka raz sa pralo z jednej strany a potom z druhej a na to prevracanie je mašina ja som akurát nasúval nohavicu ta takú rúru, čiže niekto musel vymysliet ten stroj, niekto ho vyrobiť... a to všetko nahrádza v ázii množstvo ludí a hlavne nikto im nekáže tú vodu z práčky čistiť ...
to je nekonečná debata... buduca sakura 293236
KamilB
KamilB
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Rodina,motorka, RC, Lačnov, Pivo
Počet príspevkov : 961
Registrovaný : 02.03.2012
Vek : 56
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  manmaro Ut 8 január 2013 - 21:21

suhlasim z hore uvedenym uz len dodam ze napr vo fabrike na boty puma o ktorej som uz davno videl reportaz v azii robotnik zarobi 2,5 dolara denne. A krv na rukach mame vsetci neviem kolkym z vas hovori nieco coltan ale vedie sa pre neho obcianska vojna v afrike a my ju podporujeme kupovanim si mobilov a podobnych vydobytkov. Sorry viem ze to nepatri do tejto temy a nebudem to dalej rozvadzat len davam za pravdu kamilovi clovek uz vo svete nieje skoro ani cislo a to nemusime odyst ani zo slovenska v niektorich pripadoch.
manmaro
manmaro
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1291
Registrovaný : 07.10.2010
Bydlisko : sabinov

Návrat hore Goto down

buduca sakura Empty Re: buduca sakura

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.