Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

4 posters

Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Subie Ne 5 jún 2011 - 8:08

Zdravim. Mam v plane spravit generalnu udrzbu podvozku . Riesim ale dilemu aku vazelinu natlacit do diferakov ? Viem,najlepsie by bola nejaka original HUDY alebo nieco take ale zasa nemam v plane minut 10 euro za 5 gramou niecoho mastneho. Nejake "neoriginalne" alernativy ? Dalsou kategoriou je olej na loziska,s akym namazat?Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky 204409 Dakujem.


---------------------------
Zaroven otvaram tuto temu sirokej verejnosti Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky 761287

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Michell Ne 5 jún 2011 - 8:19

poviem ti rovno , ani ja nemam chut vysolit tolko za vazelinu , a hudy tiez nieje zazracna , je to len prebalena nejaka standartna vazelina urciteho zlozenia. napr na cvd kardany pouzivam grafitovu , na prevody by som dal napr hlinitu ak2. z tej ti mozem ponuknut ked sa stretneme a nezabudnem ju vziat ( to je ta co som vyhral na preteku) inak do diffov tamka na tt na drift odporuca anti wear taku striebornu viac lepidlo ako vazelinu a na pastorky a veniec zvonka staci ta ak2. na loziska by som odporucil nejaky stredne husty olej , konzistencie cca motoroveho oleja a na precistenie pred mazanim bud do benzinu a osusit alebo dobre prestrieknut WDckom otriet a do oleja.
(a vies ze by som to mal spravit na vacsine podvozkov uz aj ja ? Very Happy Very Happy )
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  ggeerrii Ne 5 jún 2011 - 8:40

Ja som našiel vazelínu v pivnici, dedko s tým mazal škodovku, je to vazelína , nejak nesmrdí , maže a hlavná vec, keď som ju nagebal do axíka - do náprav tak sa my tam už nikdy nedostalo blato, ... takže ja som s nou spokojný ..... Skus pokutrať doma, isto dačo nájdeš...
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Subie Ne 5 jún 2011 - 8:45

na prevody zasadne nedavam ,raz som dal akosi sa tam dostal jemny prach a po case som z toho mal nejaku drsnu hustu mast ktora mi len brusila prevody.

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Michell Ne 5 jún 2011 - 8:51

aj to je riesenie v pripade plastovych prevodov , takto to mam v pajku lebo sa svinstvo lepilo na vazelinu, plasty prevodov maju jednu vyhodu , su vacsinou samomazne
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  gino Ne 5 jún 2011 - 17:17

Pokiaľ je možnosť tak po preteku , len vyfúkam auto a kvapnem pár kvapiek oleja na šijacie stroje v oblasti ložísk . Hmatom prezriem celé auto (vôle , opotrebenie ) a ak niečo nevyhovuje až tak pristúpim ku kompletnej generálke .
Kompletná generálka znamená :Najprv auto do šrúbky rozoberiem potom ložiská prejdú najprv odmasťovacou kúrou v liehu , potom idú do oleja . Postupne skladám auto do pôvodného stavu , čo treba vymeniť vymením a takto aspoň zabijem 4 hodiny .
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Subie Po 6 jún 2011 - 2:08

Michel co sa tyka toho anti wear oleja,kde ho zozeniem? Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky 204409

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Michell Po 6 jún 2011 - 3:43

ono to je vazelina , nie olej a je to tamiyacky produkt napr .tu [You must be registered and logged in to see this link.]
myslim ze na beznom trhu alernativa neexistuje. ale mozno este mam troska zvysnej od tb-cka
doma.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Subie Po 6 jún 2011 - 3:45

co takto toto [You must be registered and logged in to see this link.] ?

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Michell Po 6 jún 2011 - 3:51

ak mas zatvorene diffy tak je jedno co tam das , ale ak mas otvorene treba super hustu lepkavu aby urobila svornost. henta je univerzalna, obycajna konzistencia
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Subie Po 6 jún 2011 - 3:53

samozrejme ze zatvorene Very Happy okej,skusim sa po nej niekde v PO pozriet

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky Empty Re: Udrzba podvozku - vase odporucania,typy/triky

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.