Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

+40
Maktoko
KamilB
brezo
M-Power (Bobo)
LM
Speedy_050
ktm200exc
7fofrik88
Nezbeda
cigi
pipo406
Krpec (BFC-design)
matulienko
gino
FixZ
stanko
radot
lubor
erik96
ToM
potkan
manmaro
baracuda
Webbie
Michell
JRM
ZCPa3k
kristof96
NeedFear
vladiak
Vlado
ggeerrii
Neon87
Adames
Dano K.
Ginkori
mik6666
golfgti16v
Lukas2003
Subie
44 posters

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 2 jún 2010 - 3:17

Mato, on bude mat off road podvozok Laughing

Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 St 2 jún 2010 - 5:11

no mas na vyber :
Jeep Wrangler
Pajero
Toyota Land Cruiser
Volkswagen Race-Touareg

mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Subie St 2 jún 2010 - 6:35

jednoznacne subaru king

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 St 2 jún 2010 - 7:39

jedno je lexan a druhe ABS plast

k CC01 uz kasna je ... jedna z tych 4 co som pisal...

mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 St 2 jún 2010 - 7:41

ak kupis stavebnicu pocitaj s tym ze ti bude trebalo dokupit aj elektroniku ... vysialac primac servo regulator motor cca 120E
mik6666
mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 2 jún 2010 - 20:06

Na expedicie sa bezne pouzivaju aj lexanove karoserie, pretoze su odolnejsie voci narazom, ABS material je krehky a lahko sa lame, na ABS karoseriu sa oproti lexanu da nahodit kopec detailov a karoseria tak vyzera realnejsie ale je zase krehkejsia ja pouzivam lexan a som maximalne spokojny...Takze je to na tebe aky material si vyberies
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Št 3 jún 2010 - 0:04

v podstate hej , ale predsa ten ABS to je to ono prave orechove
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Anonymný Št 3 jún 2010 - 1:22

ABS vyzera realnejsie, a je dobre, ze je krehkejsi, bude to aspon vyzerat realnejsie, ked niekde nabura Wink lol!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Št 3 jún 2010 - 1:33

ale aj abs toho vela vydrzi cheers
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty motor

Odoslať  Anonymný Št 3 jún 2010 - 2:20

aky motor mi odporucate kupit ??????/ Suspect

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Št 3 jún 2010 - 2:25

Ja s Mišom máme tento:
http://www.integy.com/st_prod.html?p_prodid=561&p_catid=26

ja som s ním celkom spokojný
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Št 3 jún 2010 - 2:45

ja mam tento http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop/5-1-Elektronika-Electronics/0/5/249-Motor-Team-Novak-55-zavitu

jerry mouse povedal ze je to ten isty ako ma on , ze sa viraba na tej ostej linke ze vsetko je rovnake len tento moj ma inu potlac ako jeho


PS: moj bude na predaj :)
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty podvozok

Odoslať  Anonymný Št 3 jún 2010 - 4:10

hehe k tomu podvozku je aj motor aspon myslim http://www.rc-auta.eu/zbozi/4375/Podvozek-CC-01--dlouhy-.htm tam dole jak je datailny popis lol!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Št 3 jún 2010 - 4:19

no hej elektromotor typ 540, je prilis rychly a nema tolko sily..
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Št 3 jún 2010 - 5:10

ty mas ???
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Št 3 jún 2010 - 6:23

v axiale som ho mal takze viem o com hovorim Wink
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Neon87 Št 3 jún 2010 - 6:35

pre 1.stupnove prevody je rychly a slaby......
Neon87
Neon87
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 416
Registrovaný : 20.05.2010
Bydlisko : SB

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty motor

Odoslať  Anonymný Pi 4 jún 2010 - 2:36


Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty otazka

Odoslať  Vlado Pi 9 júl 2010 - 21:33

kde kupim v PO taketo modely a kolko priblizne stoja mal by som zaujem skor o off roady

Vlado
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 1
Registrovaný : 09.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Pi 9 júl 2010 - 22:12

tu v prešove nenájdeš žiadny taký obchod, všetky objednávky robíme cez internet, bud to z http://www.modelhobby.sk/ čo je slovenský obchod, alebo z čiech http://www.mz-racing.net/, alebo ešte jedna možnosť z ameriky a to www.rcmart.com
poštovné je troška vyššie, ale ked sa dohodneš s niekym kto by tiež niečo chcel tak sa delite s poštovným, teraz tu kolega Neeo objednáva z mz racing off roada :)

kompletný zoznam stránok nájdeš tu:
https://rcpresov.slovakforum.net/forum-f6/topic-t23.htm
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty ako zacat?

Odoslať  vladiak Ut 27 júl 2010 - 11:21

ahojte

som uplny novacik mam auticko na ovladanie ale to je hracka a uz dlho som chcel zacat s rc modelmy chcel by som jazdit off-road a s rozmerom 1:10 tak sa chcem opytat s akym autom zacat ci monster truck alebo klasicke off-road modely a aky je medzi nimi rozdiel okrem rozmerov podvozku pneumatik atd. a co je lepsie pre zaciatocnika viac sa mi pacia monset trucky a tak som rozmyslal a aj ked sa velmi nerzumiem najviac sa mi pacia tieto a ani cena neni vysoka tak ktore by ste mi poradili primem aj ine moznosti http://www.rcguru.sk/xmissile-4x4-1-10-rtr-d112 a http://www.rcguru.sk/hmhi2101-lcd-himoto-monster-truck-emxt-1-1-10-elektro-rtr-2-4ghz-lcd-d2951 alebo http://www.rcguru.sk/xmissile-4x4-1-10-rtr-d112

dakuejm

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Subie Ut 27 júl 2010 - 19:56

vitaj,ak chces jazdit expedicie,tak z montsterom vela vody nenamutis scratch sor sa porozhliadaj po niecom takom to: http://www.mz-racing.net/p4509-ax90016-scx10-rtr-trail-honcho/ http://www.mz-racing.net/p3744-ax90012-scx10-rtr/ http://www.mz-racing.net/p2139-ax90002-ax10-scorpion-rtr/ vsetko su to expedicne modely az na ten posledny,ale aj s tym sa da prejst po blate Very Happy ked si zaciatocnik,s chce sa ti spoznavat modely skus sa popozerat po KIT ,teda v rozysepe a ty ho doma postavis study vela stastia :HOPS:

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 2:25

no podla toho v akom je stave a za kolko by si mi ho dal? lebo co som kukal videa a tak tak axial sa mi zdal byt dost dobry a ako pozeram tak ani cena neni najhorsia a pozeral som a tu stvebnicu http://www.mz-racing.net/p4293-ax90014-scx10-trail-honcho/ ale treba tam podokupovat celu elektroniku a to by ma vyslo na viac ako 450e podla mna, neviem nepocital som :lol: a co som pozeral foto tak skladat by to bola fuska aj ked si myslim ze by som to uz dajak zvladol ale nemal by som trpezlivost skladat to a toto http://www.mz-racing.net/p4509-ax90016-scx10-rtr-trail-honcho/ by mi malo dojst poskladane len tam je kolonka pod vlozit do kosika ze ci s motorom alebo bez tak neviem ze ako lebo ma to zmiatlo mi to pride poskladane a este motor ku tomu alebo ako?

dakujem a prepacte :sorry: ze tu pisem slohy

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 28 júl 2010 - 2:34

Určite odporúčam axial scx10 v rozsype (čiže skladačku),vlastním RTR verziu axiala scx10 a môžem ti povedať že to teraz ľutujem, budeš musieť meniť všetku elektroniku od regulátora až po servo, pretože pôvodná ti nebude vyhovovať a nevydrží toho veľa, po dalšie sa kompletne oboznámiš s každou časťou podvozku (neboj není to až také ťažké ako sa zdá, máš pri tom kompletný návod krok po korku). Ohľadom tvojej otázky na ten motor, v balení už je motor, za ten 55T si priplatíš a priložia ti ho, čiže budeš mať 2ks....

A nevadí že píšeš slohy, nato je predsa naše fórum. Veľa šťastia :OK:
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 2:43

tak ak zoberem tu skladacku tak mi bude treba vsetko dokupit a ja sa v tom nevyznam nevem aky vykonny motor kolko t by mal mat aky regulator ake servo atd. a ze na kolko by ma to vyslo

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 28 júl 2010 - 2:50

Motor najlepšie okolo 55T , regulátor značky DSYS, servo s ťahom aspoň minimálne 10kg, baterka Lipo (prípadne Nimh, ale skôr lipo) a vysielačka aspoň 3-kanálová...
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 4:56

no ako tak pozeram na tie ceny som si to spocital a vyslo by ma to na vela podla mna by sa mi viacej oplatilo kupit poskladany a ak by sa daco posralo tak by dom dokupil alebo nie?

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  NeedFear St 28 júl 2010 - 5:06

Lukas2003 napísal:Určite odporúčam axial scx10 v rozsype (čiže skladačku),vlastním RTR verziu axiala scx10 a môžem ti povedať že to teraz ľutujem, budeš musieť meniť všetku elektroniku od regulátora až po servo, pretože pôvodná ti nebude vyhovovať a nevydrží toho veľa, po dalšie sa kompletne oboznámiš s každou časťou podvozku (neboj není to až také ťažké ako sa zdá, máš pri tom kompletný návod krok po korku). Ohľadom tvojej otázky na ten motor, v balení už je motor, za ten 55T si priplatíš a priložia ti ho, čiže budeš mať 2ks....

A nevadí že píšeš slohy, nato je predsa naše fórum. Veľa šťastia :OK:










akoze lutujes???lutujes to ze si kupil axiala ???ci??bo som ital then tvoj koment ale neviem usudit co lutujes...

nepaci sa ti axial???
NeedFear
NeedFear
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 45
Registrovaný : 18.07.2010
Bydlisko : Roznava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty zdar kamo

Odoslať  NeedFear St 28 júl 2010 - 5:17

inak vithaj medzi nami velkymi detmi...

pozri je sice pekne ze sa ti pacia monstery...vela toho zvladnu su urcene na teren..maju velke kolesa odpruzenie a jasne su sprevodovane thak aby si snim mohol lietat po neakom terene a lamat kusy podvozku ked ti nevide skok...

viem ze je kopa nahradnych casti ktore ked vymenis ides dalej....

my co sme expedicaci my si then teren ktory by si stym monstrom preletel my si vychutnavame jazdime pomalicky a podla mna neni nic krajsie ako krizenie naprav na tvojom offroade a prilezitostna pomoc kamarata pri vytahovani ta z blata v ktorom si az po okna zahrabany alebo ked to nebodaj hodis na budu../strechu/

...myslim si ze aj model za tych 185eur vie urobit radost...ale zvaz...radsej jazdis sam na parkovisku pripadne niekde v opustenom areali alebo sa rozhodnes pre thakych istych pacientov ako si ty sam a zajazdite trebars 5-6 ludia..

ja si osobne myslim ze kde je tlupa ludi je po prve sranda a po druhe ovela vacsia chut sa tomu modelu venovat a sperkovat si ho trebars ked nieco obkukas od kamosa ze on ma toto xcem aj ja...alebo uvidis ze on ma lepsiu prechodnost v terene cim to je a urobis si to aj ty...

je to len na tebe..

NeedFear
NeedFear
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 45
Registrovaný : 18.07.2010
Bydlisko : Roznava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Subie St 28 júl 2010 - 5:18

akoze lutujes???lutujes to ze si kupil axiala ???ci??bo som ital then tvoj koment ale neviem usudit co lutujes...

nepaci sa ti axial???

on lutuje ze kupil RTR a nie ART Wink osobne si chcem kupit toho AX10,najma preto ze to je celkom za dobru cenu a myslim si ze to dost zvladne,ak tam dam nejaku peknu kasnu nic nepokazim,je sice pravda ze elektroniku nedam do nejakej vodotesnej krabicky,ale ved ma to dost velku vysku od zemy po elektro,tak by som sa vyhybal kontaktu... scx10 je paradny model ale zatial pre mna kusok drahy No

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 28 júl 2010 - 6:00

NeedFear napísal:
Lukas2003 napísal:Určite odporúčam axial scx10 v rozsype (čiže skladačku),vlastním RTR verziu axiala scx10 a môžem ti povedať že to teraz ľutujem, budeš musieť meniť všetku elektroniku od regulátora až po servo, pretože pôvodná ti nebude vyhovovať a nevydrží toho veľa, po dalšie sa kompletne oboznámiš s každou časťou podvozku (neboj není to až také ťažké ako sa zdá, máš pri tom kompletný návod krok po korku). Ohľadom tvojej otázky na ten motor, v balení už je motor, za ten 55T si priplatíš a priložia ti ho, čiže budeš mať 2ks....

A nevadí že píšeš slohy, nato je predsa naše fórum. Veľa šťastia :OK:










akoze lutujes???lutujes to ze si kupil axiala ???ci??bo som ital then tvoj koment ale neviem usudit co lutujes...

nepaci sa ti axial???

nie nie, vôbec neľutujem že mám axíka, len ľutujem že som si nekúpil skladačku Cool
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 6:05

dakujem za privitanie :D monster vyzera ako stvoreny do terenu a ja sa do rc velmi nerozumiem ja by som chcel jazdit po terene v blate po skalach a nie to preletiet nevedel som ze monstery su stavane na rychlost a podla mna je nuda jazdit sam, mam bmx a ked som sam tak mam chut sa nato vysrat ale vacsinou ma dakto zachrani a pripoji sa uz vela krat som videl pri mestskej hale jazdit rc modely ale kus som odbocil,
cize uz viem ze monster nechcem ale nato som prisiel po 1. odpovedi :D a tak ziadam o povolenie si kupit http://www.mz-racing.net/p4509-ax90016-scx10-rtr-trail-honcho/ poskladany lebo na skladacku nemam peniaze ja si potom radsej dokupim nieco co poseriem

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 28 júl 2010 - 6:12

ak nemáš peniaze, tak to je iná vec, my ti len vravíme svoje názory... :)
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 6:29

ked mi pride auticko :edi: :D mozem si ist s vami zajazdit offroad?

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Adames St 28 júl 2010 - 6:33

vitaj , ved jasne mozes iba musis sledovat forum zeby si to neprepasol (ako ja) :-D
Adames
Adames
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 29.04.2010
Vek : 26
Bydlisko : Hasniska city :D

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 6:49

mam uz posledne 2 otazky aky je rozdiel medzi http://www.mz-racing.net/p4509-ax90016-scx10-rtr-trail-honcho/ a http://www.mz-racing.net/p3744-ax90012-scx10-rtr/ iba v karoserii?

a posledna kontakt na niekoho poprosim

dakujem :arrow:

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 St 28 júl 2010 - 8:39

aj v karosérií, ale aj v spojovacích linkoch, honcho ich ma oceľové, takisto aj predný rám obsahuje oceľové prvky....
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  NeedFear St 28 júl 2010 - 20:47

thakze chalani ako citam mame dalsieho nadsenca......

aky rozdiel medzi Honchom a Dingom...

Honcho ma prednu spojovaciu tyc hlinikovu a thak isto aj prvky uchytenia naprav...to si vsimnes ak pozries na fotky...

Dingo ma zase vsetky tie diely z thakeho gumoplastu...

NeedFear
NeedFear
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 45
Registrovaný : 18.07.2010
Bydlisko : Roznava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak St 28 júl 2010 - 22:25

tak predpokladam ze hlinik je lepsi ako plast ale ako mohli by tam napisat ze aky hlinik :evil: ale to asi neni az take podstatne ci?

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  NeedFear Št 29 júl 2010 - 0:11

vladiak napísal:tak predpokladam ze hlinik je lepsi ako plast ale ako mohli by tam napisat ze aky hlinik Evil or Very Mad ale to asi neni az take podstatne ci?

nuz je lepsi...je tuhsi nez gumoplast...

ja mam tiez gumoplast..a rozmyslam akurat o vymene riadiacej tyce za alu tyc uvidime...zohnal som aj tycku z uhlikovych vlaken thak uvidime...nieco vymyslime..vytuningujeme...hehe
NeedFear
NeedFear
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 45
Registrovaný : 18.07.2010
Bydlisko : Roznava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Št 29 júl 2010 - 2:28

ja nad tým tiež rozmýšľal, na mz racing ju majú ale až za 33eury...čo je myslím dosť ked ešte k tomu pripočítam poštovné...
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  NeedFear Št 29 júl 2010 - 2:48

Lukas2003 napísal:ja nad tým tiež rozmýšľal, na mz racing ju majú ale až za 33eury...čo je myslím dosť ked ešte k tomu pripočítam poštovné...

co keby sme si objednali spolocne...postovne deleno dvoma...hmmm

NeedFear
NeedFear
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 45
Registrovaný : 18.07.2010
Bydlisko : Roznava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  vladiak Ne 1 august 2010 - 6:47

ahoj ahoj zasa ja a zasa idem otravovat :D

neviem si vybrat akumulator no teda neviem co znamena to C je to vybijaci prud ale na akom principe funguje a ak je dajme tomu 25C tak je to lepsie ako keby je 50C?

a aku nabijacku lebo v tom to som uplne vedla ako vo vsetkom :D a ci mi treba aj kondenzator ci ako sa to vola a tu vec to pipa ak mam nizke napatie v akumulatore?

dakujem

vladiak
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 11
Registrovaný : 27.07.2010
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty pomoc pri kupe auta

Odoslať  kristof96 St 4 august 2010 - 2:14

Cavte ja viem ze niesom s Pesova ale vy vyzerate byt taki seriozny tak sa chcem spitat ci sa oplati kutit toto auto za tuto cenu ja sa do tohto velmi neviznam tak ze ci by stemi pomohli to auto je http://www.rc-auta.eu/zbozi/4290/Akce---XBPro-CC-01-Mitsubishi-Pajero-Metaltop--LED.htm

dakujem

kristof96
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 8
Registrovaný : 04.08.2010
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 3 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.