Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

+2
Krpec (BFC-design)
MSPDawgs
6 posters

Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  MSPDawgs Pi 13 apríl 2012 - 4:56

Tak tu som zazse ja z Japonska!
Na velku noc som sa pokusil spravit video s tematikou Gymkhana a tiez som tam nakoniec dal zelanie k Velkej Noci.
Na uplny koniec som tam tiez dal medzi linky na stranky ktore mam rad tiez RC Auto Presov. Dufam ze je to v poriadku a ze Vam to nebude vadit!
Dakujem za Vasu trpezlivost a doufam ze sa Vam to bude pacit!

Na foto z tejto filmovacky sa pozrite tu: [You must be registered and logged in to see this link.]


Video je tu: [url=https://youtu.be/GnLB9akMUXM ][You must be registered and logged in to see this link.] [/url]
MSPDawgs
MSPDawgs
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : RC Drift, video a musika k videam
Počet príspevkov : 199
Registrovaný : 31.03.2012
Bydlisko : Matsuyama, Japonsko

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  Krpec (BFC-design) Pi 13 apríl 2012 - 5:59

Video fakt podarené
A tu hudbu si robil ty ? pekne...aj ja robím hudbu :) v akom programe si to robil ? Fruity Loops ?
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  Lukas2003 Pi 13 apríl 2012 - 6:10

woou woou , brutal
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 34
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  manmaro Pi 13 apríl 2012 - 9:08

Koxo to je sila pride mi to ako keby si ine nerobil iba cele dni driftoval Velmi pekne :SUPER: a samozrejme aj video je na vysokej urovni.
manmaro
manmaro
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1291
Registrovaný : 07.10.2010
Bydlisko : sabinov

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  MSPDawgs Po 16 apríl 2012 - 4:39

Dakujem vsetkym za podporu!
Ja robim muziku v Cubase 5 a Ableton Live 8. Je to vacsinou len davat dokompy loops muziky. no niekedy do toho tiez hrajem. :)
Co sa tyka driftu tak ten robim len raz za tyzden asi 3 hodiny. Potreboval by som viacej casu, no momentalne mam 2 male deti a tak sa snazim aj im venovat Very Happy
Videa si planujem do predu a potom sa to snazim uskutocnit. Niekedy mi to vyjde lepsie, niekedy horsie no furt mam s tym zabavu a to je hlavne cheers
Na video pouzivam GoPro HD Hero2 malu camerku a potom to striham v Adobe Premiere CS5.5
Moje nasledovne video bude z obchodu kde sa daju pozicat svadobne saty. Ja sa snazim zpropagovat miesny business a oni mi za to dovolia im tam jazdit Laughing
Prvy krat som jazdil na koberci....Video dam zase v Piatok!
Mala ukazka je tu:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Este raz dakujem za podporu.
MSPDawgs
MSPDawgs
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : RC Drift, video a musika k videam
Počet príspevkov : 199
Registrovaný : 31.03.2012
Bydlisko : Matsuyama, Japonsko

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  manmaro Po 16 apríl 2012 - 7:27

Naozaj mala ukazka ale vzbudila vo mne zaujem pozriet si to video cele a ked mozem dat navrh ked uz si pri svadobnych satach urobit zopar osmiciek aj pomedzi nozky nejakej japonskej nevesty Very Happy
manmaro
manmaro
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1291
Registrovaný : 07.10.2010
Bydlisko : sabinov

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  Maktoko Po 16 apríl 2012 - 8:50

a co tak spolu s Drift44 urpbit nejake movie? Nemaš to v plane?
Maktoko
Maktoko
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift rc, Expedition rc, Tattoo mejker
Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 11.04.2012
Vek : 37
Bydlisko : Košice city

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  gino Po 16 apríl 2012 - 11:24

Napadlo ma ak by sa robila akcia v SNV aj keď padla oficiálna akcia urobiť niečo na spôsob skill a potom by sa to mohlo nejako spojiť Wink
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  MSPDawgs St 18 apríl 2012 - 4:16

Chcel by som spolu s Drift44 nieco urobit. Chysta sa na to aby ma prisiel navstivit. Mal prist v Aprili no momentalne ma novych sponsorov a tak ma s tym vela prace. Tiez neviem ake moznosti ma ke on musi vdy mysliet na sponsorov.

Ten napad na tu Skill Concept akciu je dobry. Aspon nieco na zamyslenie. Clovek nema vzdy miesto na to aby jazdil na drahe a tak ja si myslim ze SKILL Concept by sa hodil kazdemu :)
Hlavna myslienka SKILL Conceptu je drift v malych priestoroch a tiez zdokonalovanie sa v jednotlivych cykoch. Very Happy
MSPDawgs
MSPDawgs
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : RC Drift, video a musika k videam
Počet príspevkov : 199
Registrovaný : 31.03.2012
Bydlisko : Matsuyama, Japonsko

Návrat hore Goto down

SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana" Empty Re: SKILL Concept - Project 11 "Easter (Velconocna) Gymkhana"

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.