Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

+40
Maktoko
KamilB
brezo
M-Power (Bobo)
LM
Speedy_050
ktm200exc
7fofrik88
Nezbeda
cigi
pipo406
Krpec (BFC-design)
matulienko
gino
FixZ
stanko
radot
lubor
erik96
ToM
potkan
manmaro
baracuda
Webbie
Michell
JRM
ZCPa3k
kristof96
NeedFear
vladiak
Vlado
ggeerrii
Neon87
Adames
Dano K.
Ginkori
mik6666
golfgti16v
Lukas2003
Subie
44 posters

Strana 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) So 17 december 2011 - 1:43

máš pravdu že je to o vodičovy :) mne sa z ttčkom nejazdí zle...len problem je že má vela múch ktoré treba vychytať...a za cenu mojho ttčka som mohol mať TAčko :) ale stojím si za svojím nazorom že z ttčkom sa mi jazdí vynikajuco :)

Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda So 17 december 2011 - 1:56

Ved som to písal už raz písal . Kúpou auta sa to nekonči , ale začína. Všetko má svoje pre a proti. Ale máte pravdu, že ruky sa nedajú kúpiť.

Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  JRM Po 19 december 2011 - 21:24

ggeerrii napísal:JRM nemôžem za to,že by okrem sakury nepodporuješ iní podvozok Laughing
Laughing
V podstate mas pravdu a ani nehodlam ti oponovat, ale ked dam vsetky cenovo a kvalitativne dostupne auta k sebe a, to myslim TB-03, TA-05 a aj Sakuru k sebe tak, Sakura vyhrava jednoznacne cenou, a o to predovsetkym ide kazdemu no a jazdilo tak, ako ma jazdit. Na druhej strane kazdy tu vie, ze kazdy s tychto modelov potrebuje aspon aky taky zakladny tuning aby auto bolo bezproblemove. TB-cko tusim aj TA-cko potrebuje v zaklade CVD-cka bez ktorych sa neda kvalitne driftit, a taktiez u TB-cka je potrebny aj kovovy motor mount, teda pokial si nekupis origo verziu 03-D ktora ho uz v zaklade ma. Taktiez aj Sakura ma jeden hlavny nedostatok a tym je kompletny platovy stredok kde nieje moznost zmeni ozubenie o -1 zub aby nebol prilis napnuty remen. To samozrejme vyriesi drobny tuning v cene cca 15,-eur z vyssieho modelu ktory dany problem navzdy odstranuje. Sakura ma v zaklade kvalitne CVD-ka taktiez aj kvalitne a presne riadenie o ktorom len TB-cko moze iba snivat, tiez uvediem aj Alu motor mount ktory, je sice OK ale, aj tu podotykam, ze je moznost ho vymenit za luxusnejsi-lepsi v cene tiez okolo 15,-eur ale, este raz podotykam, ze to nieje nutnost menit, ale je to skor o pohodlnosti a lepsom komforte. Takze mili Gerinko a neveriaci tie auta ktore som tu v kratkosti popisal su fakt na kvalitativne rovnakej urovni o com by uz hadam bolo zbytocne tolko diskutovat, ale jeden rozdiel by tu bol a to je financny, ktory, nieje 2-3 eur, ale trosku viac ako 20-30 a to je dost podstatna vec pre niektorych co nemozu tak, vysoko vyskakovat. Bol by som hadam zly radca keby som jednoznacne preferoval ten najdrahsi model z tejto trojice. Idea Haug dohovoril som!

JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  JRM St 1 február 2012 - 21:54

cigi napísal:no neviem o tom ze by bol problem s dielmy na Ota-R31 . O kvalite Vam dam do dvoch tyzdnov vediet a pridam aj foto. Kamarát si objednal jeden kus na skusku.
Tak co Cigi, vies uz nieco nove ohladom Ota-R31? Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 203323 Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 260710

JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty TA05-VDF + kompletka

Odoslať  brezo Ut 28 február 2012 - 9:25

Ahojte , chcem si vyskladat auto na driftovanie . Michell mi uz pomohol sa trosku zorientovat (tymto mu dakujem ) . Povodne som chcel Xray T3 (Michell hovoril ,ze je dost haklivy na necistoty + drahe nahradne diely ) ale po tom co som popozeral nejake moznosti zapacil sa mi Tamiya TA05-VDF (Tamiya je myslim kvalitna a dobre zavedena firma ) . Ma pekne vyriesene rovnomerne rozlozenie hmotnosti (aspon tak sa mi to javi ako lajkovi Very Happy ) Ma s nim niekto skusenosti ? Doporucili by ste mi ho ,alebo nejaku inu alternativu ? Chem jazdit na koberci a hlavne exterier na hladkom betone . Ak mate dalsie typy na zostavicku sem s nimi (vysielacka, accu,motor atd .. ) . Chcel by som na zaciatok zainvestovat tak 800ecok a dalej uvidim .

brezo
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Ut 28 február 2012 - 11:00

Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Ut 28 február 2012 - 11:07

O ďalšej vybavicke môžme pokračovať aj tu. Co sa týka regulatora jednoznačne odporucam Hobbywing Xerun 60A (plne programovatelny ,výborne parametre). Co sa týka bateriek tak tu odporúčam Turnigy nanotech ( vynikajúci pomer cena - vykon). V pripade serva je veľa možnosti, ja osobne používam rychle servo bluebird. Aj v pripade vysielaciek je škála celkom pestrá ide o to v akej cenovej relácii to má byť. Z vyšších prichádzajú do úvahy Spektrum dx3c alebo dx3s prípadne futaba 3pk fasst ako štandardy vo svojej triede. Potom ako lacnejšie mozu byť spektrum dx3e alebo futaba 2pm fasst. Z osvedčených lacnejsich rádií z ázie (aj ked vyššie menovane tiež pochádzajú odtiaľ, ale považujú sa za standart a celosvetovo známe) sa dá považovať napr hobbyking hk 310 gt alebo hobbyking gt3b aj ked tento by si k dokonalosti vyžadoval flashnut software. nabijacka bežnej kvality. A výkonu sa dá zaobstarať dnes už za veľmi rozumne peniaze tiež napr z hobbyking ,väčšina chalanov ich má odtiaľ.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty TA05-VDF + kompletka

Odoslať  brezo Ut 28 február 2012 - 11:41

nechcem ist do nejakych experimentov , takze radsej by som isiel do tej Tamiya , vysielacka Spektrum dx3c vyzera dobre ,este to popozeram . podvozok a vysielacka su myslim zaklad - aj najvacsie polozky - takze tie by som chcel vybrat co najkvalitnejsie (ak bude priestor mozno by som bral aj tu DX3S - co ty na to Michell ? - ma nejake zasadne zlepsenia alebo su to nepodstatne veci ? S motorom regulatorom a servom sa moze casom experimentovat to nie su az take polozky .... Dufam ,ze sa ten akumulator co doporucuje Michell zmesti do TA05-VDF .

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Ut 28 február 2012 - 11:43

jaj a ten regulator pisu discontinued - mas nejaky iny typ ?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Ut 28 február 2012 - 11:59

Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Ut 28 február 2012 - 18:25

cena u tej HK 310 je velmi zaujimava - prve co mi tam udrelo do oci ,ze je to na 8 tusiek Neutral . Ako je to s flashovanim SW pri vysielackach - je potreba to niecomu prisposobovat alebo je to univerzalne a raz ked to chodi nie je co dalej riesit ? treba si dat na to pozor alebo nie ?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Ut 28 február 2012 - 18:30

Ja keď som menil podvozky tak som tiež uvažoval nad TA05-VDF no nakoniec som ostal u klasike TA05. Skôr ako dať 350€ z jeden podvozok som mal dva a dá sa povedať, že som spokojný. Niečo podobné ako VDF je tiež to čo napísal Nezbeda http://www.r2hobbies.com/eng/proddetail.php?prod=rcve4501004 no je len o niečo lacnejší ako originál od Tamči.
S elektronikou súhlasím s Michellom a to z dvoch dôvodov :
1. je to kvalitná elektronika s veľkou variáciou nastavenia podľa vlastných možností , schopností a potrieb.
2. Väčšina osadenstvo klubu jazdí s podobnými keď nie s rovnakým typom elektroniky a pri začiatkoch ti bude mať kto poradiť

Takže veľa šťastia pri oživovaní a hodne zdaru s ďalšou kariérou
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  JRM St 29 február 2012 - 1:04

brezo napísal:cena u tej HK 310 je velmi zaujimava - prve co mi tam udrelo do oci ,ze je to na 8 tusiek Neutral . Ako je to s flashovanim SW pri vysielackach - je potreba to niecomu prisposobovat alebo je to univerzalne a raz ked to chodi nie je co dalej riesit ?
V prvom pripade by som skor flashoval vlastnu hlavu aby sa dalo vobec jazdit, a az potom by som riesil take to nepodstatne detaily ako je flash radia, co obzvlast plati u novacikov! Wink Laughing Idea
JRM
JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010
Vek : 101
Bydlisko : Crazy World.

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo St 29 február 2012 - 1:24

ja sa len pytam aby som sa vedel rozhodnut , ked nieco kupim tak je uz neskoro zistovat aky je medzi nimi rozdiel Very Happy . Videl som to u nejakych typov ,ze sa tam davali SD karty tak zistujem u skusenych ... dovod naco to tam je a ci ma zmysel vyberat vysielacku aj podla toho . a hlava sa musi naskor zresetovat a potom flashovat alebo sa da prepalit aj bez mazania ?? Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 393954

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell St 29 február 2012 - 4:59

brezo napísal:jaj a ten regulator pisu discontinued - mas nejaky iny typ ?
mam iny typ na stejny esc http://www.rc-fans88.com/goods.php?id=49 alebo https://www.leaderhobby.com/product.asp?ID=9394001221103
alebo alternativne aj z motorom a programkartou ako combo http://www.rc-fans88.com/goods.php?id=79
odporucam ho z jednoducheho dovodu , je ich v nasom klube dost na to aby sme s nimi mali dostatok skusenosti. a osobne mam tiez jeden a jeden rebrand svetovej znacky speed passion - Granturismo LPF. programujem to vsetko aj z dalsiou cinskou kopiou cez rozhranie hobbywing vratane pripojenia na pc a prepalovania firmware podla charakteru pouzitia.
k vysielackam spektrum dx3c je rovnako programovatelna ako dx3s len ma mensi display ale novsi software a aj datum vyvoja + kazde tlacitko je programovatelne co u dx3s nieje. a dx3s nema ani sachtu na sd kartu pre flash na novsi soft. (bohuzial ked som kupoval ja tak dx3c este nebolo. ale som nadmieru spokojny aj z dx3s, zaver je ze ani jednou z nich nic nepokazis ak kupis. podla mna ale nieje rozhodujuci slot na sd preto ze ako pise JRM je nepodstatne pre novacika alebo bezneho uzivatela riesit vylepsenie standartneho kvalitneho radia, rezervy su v cloveku.
p.s. ten flash som spominal konkretne len pre hk gt3b lebo soft v nom je nedorobok a ma vela chyb ale hardware ako taky stoji za to. ten flash sam nespravis, v cz ho robia asi 2ja manici, treba na to specialny interface ktori si vyrobili sami, inak ten novy soft don je free.
dalsia vec je motor , moze a nemusi to byt ako pises menej vyznamna polozka. preto ze low cost motory z hk stoja okolo 30usd ale znackove spickove motory napr LRP x12
alebo speed passion v3 alebo novak ballistic, etc. mozu byt polozkou okolo 80-100€

no a co sa tyka resetovania a flashovania hlavy , moje skusenosti su ze reset nastava po prudkom udere do hlavy Laughing , ale k flashu som sa nedostal Crying or Very sad
bohuzial my ludia mame adaptabilny software , chybou je len ze u niekoho sa adaptuje menej a u niekoho viac. (ja som asi az tolko adaptability nepobral ako by som chcel , nejako dlho trva ta faza ucenia Very Happy )
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda St 29 február 2012 - 5:58

tu je viac o tom ako na to http://rc.305.cz/view.php?cisloclanku=2011040001
a ten programátor sa dá kúpiť na ebay http://www.ebay.com/itm/ST-STM8S-Discovery-Development-Tool-Demo-Board-MCU-New-/160487841086?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item255dd21d3e
neviem ale tá HK-310 sa mi pozdáva viacej, ako tá GT-3B
Aj keď viem že preflešovaná toho dokáže vela
Niekde som videl tu HK 310 s li-po baterkou, ale neviem či sa to ešte neupravovalo No
Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell St 29 február 2012 - 7:19

ja som len menoval pouzitelne vysielacky aj z ich nevyhodami a nasilu gt3b nikomu netlacim , ale ak je niekto elektrotechnik moze to byt pren vyzva a velmi solidne radio za velmi priaznivu cenu. je to len alternativa.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda St 29 február 2012 - 8:41

Michell poradiť môžeme , ale rozhodnúť sa musí každý sám Very Happy
ale aj tak nemá čo kúpiť lebo je všetko BACKORDER
Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Št 1 marec 2012 - 8:18

Zatial to vyzera NA tuto zostavicku.
Podvozok Tamiya TA05-vdf
Vysielacka - Spektrum DX3C
Combo- http://www.rc-fans88.com/goods.php?id=79
Akumulatory musim este prestudovat aka Max.kapacita vojde do podvozku
Servo toto-alebo mate in typ?
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/%5F%5F9442%5F%5FBMS%5F661DMG%5FHS%5FSuper%5FFast%5FDigital%5FServo%5FMG%5F6%5F4kg%5F08sec%5F46%5F5g.html[b]
Bude mi niekto ochotny pomoct s kasnou? Nechcem kupovat nadobicko NA striekanie atd...
Chcem nejake BMW ,velmi pekne cervene som videl NA pretekoch v Maxe. Arrow

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Št 1 marec 2012 - 8:36

Mitchell - menej invazivny reset dosiahnes vypitim zopar poharikov 52 voltoveho Tatranskeho caju. Mozeme niekedy vyskusat Very Happy

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Št 1 marec 2012 - 8:58

brezo napísal:Mitchell - menej invazivny reset dosiahnes vypitim zopar poharikov 52 voltoveho Tatranskeho caju. Mozeme niekedy vyskusat Very Happy
ano tuto teoriu poznam , bohuzial u mna ma podobne ucinky ako ta vyssie popisana a nielen na hlavu Crying or Very sad
chcem ti dat do pozornosti baterku z vybornymi parametrami ktora sa urcite vojde do kazdeho podvozku a z rezervou http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19692__Turnigy_nano_tech_4200mah_2S2P_40_80C_Hardcase_Lipo_Pack.html
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Št 1 marec 2012 - 9:25

Ked ju vypijeme spolu nebude to take bolestive Laughing
Co hovoris NA tuto ?
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/%5F%5F17265%5F%5FTurnigy%5Fnano%5Ftech%5F6000mah%5F2S2P%5F65%5F130C%5FHardcase%5FLipo%5FPack.html

Rozmery podobne 'ale vyssia cena a hmotnost.
Postacuje ta 4200mA?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Št 1 marec 2012 - 9:45

ja osobne mam tuto http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17269__Turnigy_nano_tech_5300mah_2S2P_50_100C_Hardcase_Lipo_Pack.html +este raz to same ale 5600mAh, co sa tyka vykonu vyborne ale mozem ti odgarantovat ze ta 4200 je mensia koli tomu ze je prisposobena rozmerom do modelov ktore su prisposobene na pouzivanie starych nimh subC stickpackov 7,2V a tie su oble a rozmerovo mensie ako co si hodil link. hodil som ju sem len koli rozmeru ako moznu alternativu. co sa tyka kapacity netreba mat strach, chalani jazdia aj z obycajnymi lacnymi lipo 4000 (osobne mam tiez 2ks ale do expedicaka). takze stejne by ta 4200 zabezpecila cca 40 minut driftovania pri standartnej motorizacii.
a co sa tyka serva, neuveris ale presne rovnake pouzivam uz cca 2 roky v mojom xray a maximalna spokojnost.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Št 1 marec 2012 - 10:01

Skusim niekde vycitat aky priestor je NA baterku v Ta05-vdf. Kolko trva nabitie takychto bateriek?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Pi 2 marec 2012 - 0:18

Vojdu tam všetky typizované dnes vyrábané 2S lipo batérie a taktiež 6 - článkové NiMh a NiCd a podľa manuálu by som tam skôr dával tú baterku , ktorú odporúčal Michell http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19692__Turnigy_nano_tech_4200mah_2S2P_40_80C_Hardcase_Lipo_Pack.html pretože ak by si použil tie s vývodmi na banániky tak by si musel trochu poupraviť uchytenie batérie.
Ako dlho sa batérie nabíjajú závisí od rôznych faktorov : nabíjačka , v akom sú stave , akým prúdom ich nabíjaš ...... čiže nedá sa to presne určiť.

A čo sa týka toho BMW http://gino27850.rajce.idnes.cz/Charge_speed_EVO_a_BMW_by_Folio_car/#17022012562.jpg ak si mal na mysli toto nieje všetko zlato čo sa bliští Wink
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Pi 2 marec 2012 - 5:18

Nabitie baterky v pripade potreby môže trvať aj do 1 hodiny, standartne pri relativne setrnom nabijani baterky prúdom cca 0,7-0,8C cca do 1,5 hodiny v pohode ak je baterka v poriadku a kondícii.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Pi 2 marec 2012 - 23:08

Tak na tu Tamiya TA05-vdf sa teším, dúfam že tu dáš nejaké foto.
Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo So 3 marec 2012 - 4:43

Jasne ,ze dam foto - dufam'ze to nebude trvat moc dlho .baterku zoberem bud tu co mi doporucil Michell 4200mAh alebo 6600mAh s vyvodmi na banany . Niekde na nete som videl aj v tomto podvozku podobnu bateku .Je iba o 2mm hrubsia .Mozno je menej komfortna pri nabijani musi sa davat pozor na prepolovanie kedze nema komektor ... tak teraz uz len ako to objenat ? Zaciatkom tyzdna to zrealizujem..

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Po 5 marec 2012 - 7:11

Gino : ako si to myslel s tym zlatom ??Very Happy

Poradte este nejaku nabijacku . Treba riesit aj nejake ine pneu ako su standardne k podvozku ? Asi ano, uz len kvoli opotrebeniu nie .Je to nejaky standard - uchytenie priemer ??? mam rad 19" Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 838908

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Po 5 marec 2012 - 7:32

No lebo už tá karoséria nevyzerá tak , ako keď bola nová
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Po 5 marec 2012 - 7:42

jaaj ale to ziadna:D . inac bola prekrasnaPomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 323423

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Po 5 marec 2012 - 7:56

No bola , ale teraz sa farba rozhodla, že držať nebude ani keby som sa poskladal do kockatej guličky
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Po 5 marec 2012 - 9:15

brezo napísal:
Poradte este nejaku nabijacku . Treba riesit aj nejake ine pneu ako su standardne k podvozku ? Asi ano, uz len kvoli opotrebeniu nie .Je to nejaky standard - uchytenie priemer ??? mam rad 19" Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 838908

nabijacka nieje taky problem , vacsina pouziva toto. http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7028__Turnigy_Accucel_6_50W_6A_Balancer_Charger_w_accessories.html a k tomu ako zdroj osobne uspesne pouzivam uzz vyse roka toto http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11758__HobbyKing_Power_Supply_100_240v_5A.html

co sa tyka kolies , na koberec pouzivame jediny typ (ceske abs) , ktory viem zabezpecit a zhodou okolnosti budem vo velmi kratkej dobe robit objednavku. (vziat aj pre teba ?)cena by mala byt 8€ sada 4ks bez diskov.disky si musis zabezpecit sam. ale JRM zvykol robit hromadne objednavka aj na disky , mozno este nieco ma odlozene co bolo naviac. a k tym 19" ta sklamem funguje to inak rozmerov je malo na vyber a su v mm a predpisane abs su len v jedinom rozmere a to 50mm a sirke 26mm. uchytenie je standartne a 6hran na diskoch je vo 2och prevedeniach plytsi yokomo a hlbsi tamiya. obvykle nebyvaju problemy pri zamene jedine ked pouzijes tamiya disky na 6hran na poloosi 4mm a uzsi tak moze driet o blok riadenia. a pri diskoch este treba dat pozor na offset - zalis, voli sa podla toho ako hlboko maju byt kolesa zanorene alebo vycnievajuce od karoserie. a udava sa v mm + je smerom do vonku a - smerom do vnutra ale karosy byvaju sirkovo rozdielne preto toto treba odhadnut podla nejakych diskov ktore uz mas a vies aky offset maju.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Po 5 marec 2012 - 11:23

Michell - mohol by si mi prosim doporucit nejake combo ktore maju skladom na www.rcmart.com alebo www.hobbyking.com . Z tychto dvoch chcem urobit objednavku . To co si mi doporucoval http://www.rc-fans88.com/goods.php?id=79 tam nemaju .

Jasne sadu ABS mi mozes objednat . Kde sa daju zohnat (vybrat ) disky ?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Po 5 marec 2012 - 12:58

Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Po 5 marec 2012 - 21:09

takze toto by mohlo byt ? http://www.rcmart.com/rc-brushless-novak-3080-havoc-3sballistic-spec-system-with-traxxas-plug-p-31627.html - nebude problem s nastavenim regulatoru ? .Michell mi doporucil ten Xerun asi preto ,ze ma s nim skusenosti . Ja zatial neviem ako sa to nastavuje - bude mi vediet niekto s tym pomoct ?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Ut 6 marec 2012 - 3:13

brezo napísal:takze toto by mohlo byt ? http://www.rcmart.com/rc-brushless-novak-3080-havoc-3sballistic-spec-system-with-traxxas-plug-p-31627.html - nebude problem s nastavenim regulatoru ? .Michell mi doporucil ten Xerun asi preto ,ze ma s nim skusenosti . Ja zatial neviem ako sa to nastavuje - bude mi vediet niekto s tym pomoct ?
Ten Novak bol len príklad, skus prejsť zahraničné fóra a popozeraj čo majú v autách.
Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Ut 6 marec 2012 - 4:01

Osobne novak nemám a nemusím. Má neprehladne nastavenia a niektore série pred nedávnom boli značne poruchove. A za ďalšie podľa mňa pomer cena - uzitne vlastnosti je oveľa nevyhodnejsi ako u xerunu alebo granturisma lpf. Myslím ale že nieje nutné kupovať combo, dá sa vyskladat aj vykonnejsia zostava. Chcem len upzornit že z čiech sa dá teraz zohnať špičkový motor LRP X12 napr 13,5 zavitov (pravdepodobne najlepší znackovy motor v kategórii) za veľmi dobrú cenu cca 1470czk + 250 pošta čo je momentálne najvýhodnejšia cena za akú sa dal vôbec zohnať. Bežne stojí cca 80 a viac € .
Link pridám neskor.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda Ut 6 marec 2012 - 4:46

Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Ut 6 marec 2012 - 5:26

trafil si klinec po hlavičke. Akurát domáci link mi akosi ušiel. Toto je este výhodnejšie koli lacnejsej poste.v cz som našiel 3 shopy kde ho majú a sk som nevyhrabal. Mad Very Happy
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty LRP X 12 , 13,5T ???

Odoslať  KamilB Ut 6 marec 2012 - 5:52

neviem ale akosi sa mi ten link na Vector X12 nezdá, text názov že 13,5T , potom na obrázku je 10,5T a v popise motoru dole nieje žiaden údaj o tom, voľajaké čudné to je a ešte aj cena nižšia ako v CZ,tak to už úplne čudné , niekde asi soudruzi v PB udelali chybu
KamilB
KamilB
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Rodina,motorka, RC, Lačnov, Pivo
Počet príspevkov : 961
Registrovaný : 02.03.2012
Vek : 56
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Ut 6 marec 2012 - 6:07

obrazok je ilustracny , stiahnuty zo stranky vyrobcu. a kedze vsetky motory rady x12 su rovnake na pohlad , lisia sa len gravirovanym napisom na tele motora o pocte zavitov vinutia statora co zaroven udava aj vykon podla tabulky. a dokonca tento shop ma aj podrobny popis parametrov motora , cize soudruzi tentokrat nepochybili, a cena napr tu http://www.profimodel.cz/cz-detail-35381-lrp-vector-x12-brushless-stockspec-17-5t-motor.html (to bol link ktory dodatocne hadzem) 1463czk pri dnesnom kurze v mojej banke je 59,5€ cize ani cena nieje nizsia ako uvadzas, len je to ovela vyhodnejsie koli poste.a ako vravim este nedavno jeden moj kolega z ke kupil tento motor a vysolil zan 80€. tieto motory sa pouzivaju najviac v touringu ako najvykonnejsie dostupne a verte ze je poznat rozdiel medzi tymto a mojim starsim x11 hlavne v krutaku. ale este musim poznamenat ze sa netreba zlaknut ked vam bude tento motor po dlhsej alebo ostrejsej jazde horuci, nieje to zavada , je to jeho vlastnost (znasa teploty az do 110 st.C) preto nieje vhodny do podvozkov z plastovym uchytenim motora.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Ut 6 marec 2012 - 7:22

Uz som dnes objednal to combo Xerun60 ,co si mi doporucil. Ked mi zajtra potvrdia objednavku tak uz bude toto ak nie tak zoberiem http://www.modelypb.sk/sk/katalog/elektromotory~striedave/vector_x12_brushless_stockspec_135t_stridavy_motor/ ,mozes mi k nemu doporucit regulator ? Respertive dal by sa tento motor pouzit s tym regulatorom z comba?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Michell Ut 6 marec 2012 - 8:44

Kombinácia motora LRP a regla xerunu veľmi dobrá a výkonná kombinácia. Tak ak by nevyšlo to kombo uvazuj aj nad týmto. Ja osobne teraz aktuálne tiez idem prezbrojit na x12 ale z titulu dotiahnutia výkonovej straty na súperov v touringu, ovsem v kategórii 17,5zavitov a výhodnej ponuky na kúpu od priateľa.
Michell
Michell
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1066
Registrovaný : 13.08.2010
Vek : 50
Bydlisko : Košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  brezo Ut 6 marec 2012 - 10:17

v tom combu je motor ,regulator a nejaka programovacia karta - ta je vzdy ku regulatoru ak by som ho kupoval bez motora ?

brezo
Návštevník
Návštevník

Vaše záujmy : audio
Počet príspevkov : 38
Registrovaný : 15.02.2012
Vek : 54
Bydlisko : Presov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 11 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.