Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Posledná téma
» TATRA 813
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyNe 17 január 2016 - 5:17 pre KamilB

» P: MAN 10x4x6 + podvalník
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyUt 8 december 2015 - 2:31 pre gino

» Tamiya GF-01 vs. HB-1801 4WD Rock crawler
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyPi 27 november 2015 - 21:16 pre manmaro

» ABC pokec
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyUt 17 november 2015 - 4:49 pre skodafan1978

» Bashing at BMX park
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyUt 10 november 2015 - 2:50 pre MSPDawgs

» STRETNUTIE PREŠOVSKÝCH MODELÁROV
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptySo 17 október 2015 - 2:31 pre KamilB

» Navrh na vikendovu expediciu!
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyPi 2 október 2015 - 21:50 pre manmaro

» MX5 NA 1:10
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyPi 2 október 2015 - 6:51 pre Subie

» RC SKILLISM by Drift69 - 2015 Projects 17 and 18
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptySt 30 september 2015 - 2:14 pre MSPDawgs

» Nábor ABC 2015/2016
Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 EmptyNe 13 september 2015 - 1:13 pre mik6666

Youtube


Gallery


Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty
Podpor nás
Kliknutím na tlačítko DONATE podporíš náš ZÚ sumou 1euro. Ďakujeme!

Pokiaľ nevlastníš paypal účet, môžeš zaslať ľubovoľnú sumu na č.ú. 4203521234/8360

Ďakujeme za každý príspevok, peniaze budú použité na rozvoj a aktivity ZÚ RC auto Prešov
Reklama



Návštevnosť
TOPlist

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

+40
Maktoko
KamilB
brezo
M-Power (Bobo)
LM
Speedy_050
ktm200exc
7fofrik88
Nezbeda
cigi
pipo406
Krpec (BFC-design)
matulienko
gino
FixZ
stanko
radot
lubor
erik96
ToM
potkan
manmaro
baracuda
Webbie
Michell
JRM
ZCPa3k
kristof96
NeedFear
vladiak
Vlado
ggeerrii
Neon87
Adames
Dano K.
Ginkori
mik6666
golfgti16v
Lukas2003
Subie
44 posters

Strana 9 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Adames Ne 17 júl 2011 - 22:58

lebo on sa viac priklana ku e10 kvoli cene a oplati sa mu to?

Adames
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 29.04.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Po 18 júl 2011 - 0:05

jazdné vlastnosti sú prekvaapivo dobré , ale pokiaľ nevrazí do tuningu tak sa bude čudovať kde sa mu bude strácať výkon

gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Adames Po 18 júl 2011 - 0:18

a nieje to tak aj u tt?

Adames
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 29.04.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Po 18 júl 2011 - 1:55

ani by som nepovedal , u TT vymeníš ložiská dáš silnejší motor a menšie úpravy s diffom a môžeš jazdiť . Naproti tomu E10 musíš dať komplet do kovu aby to malo zmysel

gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Adames Po 18 júl 2011 - 5:23

jaj Wink ok poviem mu... diki chalani za radi poviem mu ze lepsie je tt-cko no ked nevyndu peniaze tak ze chce kupovat uz zajtra tak bud tt-cko abo radsej ne a ked kupi hpi tak bude musit investovat ok diki :FRIENDS:

Adames
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 29.04.2010

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty kupa auta

Odoslať  matulienko Pi 5 august 2011 - 19:54

dobry den chcel by som si kupit nejake rychle auto nieco do 280eur nech je to odlone a aby som uz do toho nemusel investovat nieco ako toto: http://www.rajrcmodelov.sk/mierka-1-10/rc-monster-truck-bonzer-cross-country-4wd alebo toto: http://www.rajrcmodelov.sk/elektricke-rc-auta-/rc-auto-hsp-rally-monster-2-4ghz--dezert-sc-2

matulienko
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 3
Registrovaný : 05.08.2011

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Pi 5 august 2011 - 20:00

myslím, že bez investovania to asi nepôjde Neutral A tie modely na ktoré si pridal odkazy bez investovania určite nebudú, niečo sa ti odlomí a môžeš vyhodiť podvozok.

Ak to myslíš s R/C modelmi vážne tak na začiatok potrebuješ investovať mnoho násobne viac ako 120E
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Subie Pi 5 august 2011 - 20:30

tak,tak,Lukas ma pravdu. Bez investovania to nejde a uz von koncom nie s tymito modelmi co si si vybral. Predpokladam ze chces nejaku buginu resp. nejaky monster truck? Skus sa pozriet po nejakych Tamiya buginach,aspon zo zaciatku neni nutne vrazit tak vela ako napr. pri tych co si si vybral Wink Vies,ono sa ti mozno zda ze su lacne,pekne tie auta co si hodil sem link,ale to neni vsetko...mozno su o nieco lacnejsie ale ked si spocitas casom kolko si do toho nasledne vrazil napr. dokupenim nahr. dielov zistis ze za tu sumu si mohol mat nieco lespie,odolnejsie - s cim by si mozno bol viac spokojny.

P.S: prosim admina,kedze tu mame na tuto problematiku temu aby sa tato spojila Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 546973

Subie
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 2553
Registrovaný : 01.03.2010
Vek : 27
Bydlisko : .

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  manmaro Pi 5 august 2011 - 20:42

najprv kupis jedno napr. co si poslal link pokazi sa dolame potom kupis lepsie a.t.d. a o dva roky zistis ze ta to stalo 2000 eur. ak chces auto na pojazdenie a vyblaznenie dospor euricka a kup si BAJU od HPI :)
manmaro
manmaro
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1291
Registrovaný : 07.10.2010
Bydlisko : sabinov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Pi 5 august 2011 - 21:53

s týchto dvoch by som si vybral toto http://www.rajrcmodelov.sk/elektricke-rc-auta-/rc-auto-hsp-rally-monster-2-4ghz--dezert-sc-2
je to niečo na spôsob HPI blitz čo sú super autá je to na také bláznenie po ceste poli tráve ..... dostupnosť by mala byť dobrá čo sa týka dielov a je tam v základe 2,4 vysielačka takže za zvyšné peniaze kúpiš baterky a dobú nabíjačku a ešte ti ostane aj na tuning
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  matulienko Pi 5 august 2011 - 22:17

ja by som mozno zobral aj tohoto traxxasa: http://www.akus.sk/e-shop-detail/rc-auta/auto/1-/znacka-5/slash-110-rtr-short-t-2wd-2-4ghz-aku-65.html neviem ako vam ale mne sa paci ma vodotesno elktroniku atd.

matulienko
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 3
Registrovaný : 05.08.2011

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Pi 5 august 2011 - 22:19

vodotesnú elektroniku si môžeš spraviť na každom aute , zaizoluješ napríklad silikónom poprípade dáš do dákej krabičky
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  matulienko Pi 5 august 2011 - 22:43

dik za radu ja asi pojdem do toho traxxasa.

matulienko
Návštevník
Návštevník

Počet príspevkov : 3
Registrovaný : 05.08.2011

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  ggeerrii Pi 5 august 2011 - 22:45

je to overená kvalitná značka, tiež by som sa preň rozhodol
PS: dúfam, že vieš ,že traxaxas je zadný náhon (2WD)
ggeerrii
ggeerrii
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Vaše záujmy : modelárstvo
Počet príspevkov : 1232
Registrovaný : 24.05.2010
Vek : 28
Bydlisko : Žilina

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty HPI E10 drift

Odoslať  Krpec (BFC-design) Po 22 august 2011 - 19:34

nemá tu niekto skusenosti z týmto podvozkom??? pretože ak sa nepodarí jedna kupa tak si asi kupim toto...nevedeli by ste mi povedať či to je dobré...ake nastavenia má...a čo za elektroniku budem musieť dokupiť? Dakujem Very Happy
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Po 22 august 2011 - 21:11

pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Po 22 august 2011 - 23:46

aha...ty kokso...to som nevedel...ešte že ste mi to poslali Very Happy a aký by sta mi odporučili potom podvozok???
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Po 22 august 2011 - 23:47

Stým ti ja moc neporadím ja jazdievam drift zatiaľ len 4fun na to mi moje TTčko s miernym tuningom vystačuje aj s rezervou :)
pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Ut 23 august 2011 - 0:01

a niketo iný? Very Happy
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  JRM Ut 23 august 2011 - 0:26

Radsej by som kupil Sakuru Zero co ma Kamil aj Patkan. Za tie prachy nic lepsie nekupis. Alebo ked vydrzis chvilku, tak budeme predavat jedno jazdene Yokomo v cene okolo 70-80 eciek! Pripadne ti to dovybavim podla predstav! Idea
JRM
JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010
Vek : 101
Bydlisko : Crazy World.

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Ut 23 august 2011 - 1:15

ako podla predstav??? a ako dlho je jazdené??? a ako to ide?
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Ut 23 august 2011 - 1:26

ja by som najradšej kupil niečo do čoho ešte nabudem musieť dokupovať veci...ako niečo hej...ale nie že budem kupovať ešte motor servo ovladač a take veci...ovladač by som ešte prežil ale nech je podvozok schopný jazdenia dverami napred Very Happy
teda pokial sa naučím :-D
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 Ut 23 august 2011 - 3:07

tvoja predstava stoji 350 a vies eury
mik6666
mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Ut 23 august 2011 - 9:36

no takže odznova...rozhodol som sa pre tamiyu...a konkretne pre tt...len neviem či mám brať tt01 alebo tt01e alebo tt01d...či bude podla vas najlepšie na drift???
ale asi najskvor toto http://www.rc-auta.eu/zbozi/4029/TT-01D-Chassis.htm ...čo vy nato???
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  JRM Ut 23 august 2011 - 9:55

+ si pripocitaj 20,-posta a postove poplatky za prevod cudzej meny! A tie ostatne veci ostavaju tak ako som povedal! Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 546973 Laughing
JRM
JRM
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 1435
Registrovaný : 02.09.2010
Vek : 101
Bydlisko : Crazy World.

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Št 25 august 2011 - 19:20

Dobre Very Happy svojimi argumentmi ste ma presvedčili aby som si kupil iný podvozok ako je tt.......ale aj tento je od tamiye a je to podvozok tb-02 Very Happy vyde ma tak isto ako tt-01d hoci name nastavitelne odklony a ani zbiehavosť a rozbiehavosť ale to si myslím že sa časom vyrieši...dokopy to bude nejaký 177€ Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 804706
ked už ste tu tak nema niekto nejake veci ako servo regulator baterky alebop nabijačku :SUPER:
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Št 25 august 2011 - 20:02

kúp to co ti radi JRM a nevymýšlaj v tomto obore sa už nejaký ten čas pohybuje a keď ti poradí nejaký model určite ma nato aj pádny dôvod ...
Koniec koncov sú to tvoje peniaze a kúp čo chceš ... :)

a ohľadom tých vecí mam na predaj regulator tamiyu 101BK
pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Št 25 august 2011 - 20:08

ale ja viem Very Happy ale on mi neodporučil tt01...tak ešte v mojom penažnom rozsahu možem kupiť tb-02 a to už je lepšie nie?? Suspect
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Št 25 august 2011 - 20:12

nechápem ťa par príspevkov vyššie písal jrm že máš kúpiť sakuru alebo bude predávať neskôr Yokomo v hodnote 70-80 a ty si napísal že ťa cele to TB aj s vybavou vynde 170€ či koľko ... tak si myslím že určite to v tvojej cenovej relácii je ...
pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Št 25 august 2011 - 20:50

ale ako som si všimol tak aj ty máš ttčko...niesi z ním spokojný?
podla mojho nazoru by si TY mal radiť TO z čím máš SKUSENOSTI či som nepochopil spravne???
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Št 25 august 2011 - 21:55

ja nemám dostatočné skúsenosti a taktiež som ďaleko od všetkých jazdcov z Prešova atď takže ja jazdím len 4fun s bratom no keď to chceš brat vážne a jazdiť preteky určite sa riad radami skúsenejšich...


Áno som spokojný s TTčkom ale každý vyžaduje od modelu niečo iné ... Na moje hobby jazdenie bohato stačí ... i keď pravdu povediac za toľko peňazí koľko som do neho vrazil by som mal mnohonásobne lepší podvozok ale teraz už nad tým nerozmýšľam...
Mne stačí že má dosť zakrytovanú vaňu a všetky prevody ... pretože u nás v okolí sa nestretnem s čistým vyzametaným priestranstvom ... a taktiež sním nejazdím iba čisto drift ...
pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Pi 26 august 2011 - 1:42

každý vyžaduje niečo iné...ale napríklad taký subie ma tiež ttčko a ide mu to z ním celkom fajn aj suťažne...nie žeby bol stále prvý ale čo som pozeral vidá tak mu to ide pekne
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  pipo406 Pi 26 august 2011 - 3:33

ok kúp si čo chceš Wink
pipo406
pipo406
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Vaše záujmy : RC, grafika, web stránky
Počet príspevkov : 154
Registrovaný : 30.06.2011
Vek : 30
Bydlisko : Lazany

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Pi 26 august 2011 - 3:39

nie žeby som bol tvrdohlavý že si necchcem kupiť to čo radia ostatný...ale ked radia mimo mojej cenovej kategorii
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  cigi Pi 26 august 2011 - 5:58

Tak mám tu niečo čo ťa možno poteší Surprised
Je to síce napodobenina ale je to perfektný podvozok a ak by som nemal ten čo mám idem do toho Arrow http://www.r2hobbies.com/eng/proddetail.php?prod=rcve3301006_code

Určite dám aj iným chrobáka do hlavy
cigi
cigi
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 28
Registrovaný : 05.12.2010
Vek : 43
Bydlisko : Bratislava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Pi 26 august 2011 - 7:53

možno keby som jazdil v hale tak hej ale ak dobre pozeram tak to je remienkáč...či nie? Very Happy
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  cigi Pi 26 august 2011 - 9:04

Nehnevaj sa ale tvoja odpoved nema ani hlavu ani patu.
cigi
cigi
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 28
Registrovaný : 05.12.2010
Vek : 43
Bydlisko : Bratislava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  gino Pi 26 august 2011 - 9:15

keby som si teraz nekúpil nové podvozky a vedel o tomto skôr tak by som ich hneď bral
gino
gino
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : Drift 4ever
Expedície
Elektronika
Počet príspevkov : 1205
Registrovaný : 13.10.2010
Vek : 38
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Krpec (BFC-design) Pi 26 august 2011 - 9:20

cigi: myslel som to tak že toto je remienkač a ja nechcem remienkač lebo budem jazdiť aj po vonku Very Happy alebo to nieje remiankač?? možno sa mýli...oprav ma ak hej
Krpec (BFC-design)
Krpec (BFC-design)
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 397
Registrovaný : 21.08.2011
Bydlisko : košice

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Lukas2003 Pi 26 august 2011 - 9:26

je to remienkáč, no veľa naších členov jazdí na remienkáču aj vonku a zatiaľ nikto nemal problém z roztrhnutím kvôli kamienkom a špine....
Lukas2003
Lukas2003
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Vaše záujmy : R/C modelárstvo, fotografovanie
Počet príspevkov : 2840
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 Pi 26 august 2011 - 9:52

cigi napísal:Tak mám tu niečo čo ťa možno poteší Surprised
Je to síce napodobenina ale je to perfektný podvozok a ak by som nemal ten čo mám idem do toho Arrow http://www.r2hobbies.com/eng/proddetail.php?prod=rcve3301006_code

Určite dám aj iným chrobáka do hlavy


ja by som do toho urcite nesiel uz len koli dostupnosti dielov a neznalosti kvality
mik6666
mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Adames Pi 26 august 2011 - 10:43

priklanam sa k mikovemu nazoru je to neosvedceny podvozok mozno vyzera dobre no mne neako nereze ale no podla vas vyzera neako dobre ale neviem nezda sa mi to... a najviac by som sa u tohoto podvozka bal tak ako pisal mik ohladom dostuponosti dielov Wink
Adames
Adames
Dôveryhodnosť 3
Dôveryhodnosť 3

Počet príspevkov : 604
Registrovaný : 29.04.2010
Vek : 26
Bydlisko : Hasniska city :D

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  cigi Pi 26 august 2011 - 10:56

no neviem o tom ze by bol problem s dielmy na Ota-R31 . O kvalite Vam dam do dvoch tyzdnov vediet a pridam aj foto. Kamarát si objednal jeden kus na skusku.
cigi
cigi
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 28
Registrovaný : 05.12.2010
Vek : 43
Bydlisko : Bratislava

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Nezbeda So 29 október 2011 - 10:09

Ahojte som tu nový a tiež hľadám ideálny podvozok. Keď som čítal české fóra o rc autách, tak prvé čo odporúčajú, kúpiť napr. lepší jazdený podvozok ( xreay T2 , T3 , Tamiyu TRF 416 atd.), ako novu Tamiyu TA 05. A teraz mi poradte prosím Very Happy
A čo sa týka toho podvozku čo tu dal cigi link, tak je aj v carbone a stojí cca 120€ +pošta, staršia T2 a TRF 416 sa dá kúpit za 150€ a T3 2011 cca 230€
Nezbeda
Nezbeda
Dôveryhodnosť 2
Dôveryhodnosť 2

Počet príspevkov : 200
Registrovaný : 28.10.2011
Vek : 52
Bydlisko : Poprad

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  mik6666 So 29 október 2011 - 22:59

naco to auto chces ? na drift ?
do xray by som nesiel koli cenam nahradnych dielcov

Tamiya vyraba tiez dobre podvozky za rozumnejsiu cenu
dalsia otazka je ci chces kardan ci remen

ked kardan tak TAMIYA TB03
ked remen tak TAMIYA TA05

tieto podvozky jazdievame aj v ,,klube,, takze neake tie nahradne diely a skusenosti uz mame takze budeme vedeli aj poradit s nastaveniami
mik6666
mik6666
Dôveryhodnosť 1
Dôveryhodnosť 1

Počet príspevkov : 1248
Registrovaný : 12.10.2009
Vek : 35
Bydlisko : Prešov

Návrat hore Goto down

Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM! - Stránka 9 Empty Re: Pomoc pri kúpe auta-Všetky otázky ohľadom kúpe auta SEM!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 9 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.